TRABZON HABERLERİ

Trabzon'da, TUYUP Yaygınlaştırma Semineri düzenlenecek

AA / Meltem Yılmaz
26.02.2016 - 17:51Son Güncelleme :
Trabzonda, TUYUP Yaygınlaştırma Semineri düzenlenecek
AA / Meltem Yılmaz

TRABZON (AA) - Trabzon'da, Turizm Sektöründe Çalışanların ve İşverenlerin Uyum Yeteneklerinin Arttırılması Projesi (TUYUP) kapsamında yaygınlaştırma semineri gerçekleştirilecek.
Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürlüğü koordinasyonunda Ocak 2014'den itibaren yürütülen, turizmde nitelikli insan gücüne olan ihtiyacı karşılamayı hedefleyen TUYUP'un çıktılarının paylaşıldığı seminerlerin ikincisi 2 Mart Çarşamba günü Trabzon'da bir otelde yapılacak.
Sektörün önemli isimlerinin konuşmacı olarak katılacağı seminerde, ileriye yönelik planlamaların ve katılımcıların görüşlerinin paylaşılması planlanıyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden Trabzon'da, TUYUP Yaygınlaştırma Semineri düzenlenecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 17 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Trabzon'da, TUYUP Yaygınlaştırma Semineri düzenlenecek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı