« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon'da tatsızlık

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bordo mavili ekibin dünkü idmanında birbirine sert giren Vugrinec ile Mehmet İpek kavganın eşiğinden döndü. Kaptan Ogün iki futbolcuyu soyunma odasında barıştırdı.

<ı>Gergin gün

Trabzonspor'un cumartesi günü yaptığı çalışmada Feti ve Dilaver'in tartışmasından sonra dün de Vugrinec ile Mehmet İpek arasında gerginlik yaşandı. Bir ikili mücadelede Vugrinec, Mehmet İpek'e dirsek vurdu. Mehmet İpek'de bu oyuncuyu formasından tutarak yere düşürdü. Pozisyon sonrasında tartışan iki futbolcu birbirlerinin üzerlerine yürüdü.

<ı>Büyütmeyelim

Teknik direktör Gordon Milne, futbolcuların bu sıralar çok stresli olduğunu belirterek, ‘‘Bunlar ufak tefek şeyler. Her zaman olabilir. Takımda sayının azalacak olması nedeniyle futbolcular kendilerini gösterme adına olumsuz tavırlar sergileyebilir. Bunu büyütmemek gerekir’’ dedi. İki futbolcu soyunma odasında kaptan Ogün tarafından barıştırıldı.

<ı>Ünal oynamıyor

Milne, İstanbulspor'un her açıdan mükemmel bir takım olduğunu belirterek, ‘‘Zorlu bir engelle karşılaşacağız ama hedefimiz kazanmak olacak’’ diye konuştu. İngiliz hoca, sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan Ünal'ın hazır olmadığını ve İstanbulspor maçında oynamayacağını söyledi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler