Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon'da para krizi

Boş sözleşmeye imza atan bordo mavili futbolcular, alacakları parayı hala öğrenememenin sıkıntısını yaşıyor. Yöneticiler ise lig başlamadan sorunların çözüleceğini söyledi.

Adnan SUNGUR / TRABZON,(DHA)
SON GÜNCELLEME
Transfer döneminde boş sözleşme imzalayan, ancak hala alacakları paralar belirlenmeyen Trabzonsporlu futbolcular endişeli. Görüşme talepleri bir kaç kez ertelenen oyuncular, ‘‘Yönetime güvendik. Üzerimize düşen görevi de fazlasıyla yaptık. Bu devirde hangi futbolcu boş sözleşmeyi imzalar ki? Biz tüm riski göze alarak bunu yaptık.

Ama yönetim, fiyatların belirlenmesini her gün erteliyor. Bu daha ne kadar devam eder bilemiyoruz. Ama artık sabrımız kalmıyor’’ dediler. Bordo mavili futbolcular, fiyatlarının belirlenmesinin sürekli ertelenmesinden çok zararlı çıkacaklarını vurgularken, ‘‘Lige çok kısa süre kaldı. Kulüpler, transferlerini yaptı.

ENDİŞELENMEYİN

Bu tarihten sonra bize verilecek rakamları beğenmezsek ve sözleşmeyi iptal edelim dersek ne olacak? Lige moral bozukluğu ve yönetime güvensizlik içinde girersek de, Trabzonspor büyük zarar görür. Kafamız rahat olmazsa, maçlarda bekleneni veremeyebiliriz’’ dediler. Asbaşkan Ömer Gürsoy ile Futbol Şube Sorumlusu Serdar Bali, ‘‘Lige girmeden bu önemli sorun çözülecek. Belirleyeceğimiz fiyatlar sizi de memnun edecek’’ dediler.Bunları da Beğenebilirsiniz