SİVAS HABERLERİ

Trabzon'da Orman Haftası etkinliğinde 4 bin fidan dağıtıldı

DHA
28.03.2016 - 12:11Son Güncelleme :
DHA

TRABZON, (DHA) - Dünya Orman Haftası’nda çevre bilinci ve ağaç sevgisini aşılamak amacıyla Forum Trabzon’da gerçekleştirilen etkinlikte 4 bin fidan dağıtıldı.

Bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan Forum Trabzon, Dünya Orman Haftası etkinliği kapsamında, Trabzon Orman İşletme Müdürlüğü ile işbirliği içinde, fidan dağıtım etkinliğine ev sahipliği yaptı. Ziyaretçiler ve özellikle çocuklar, çevre bilincini aşılamak ve doğa sevgisini pekiştirmek amacıyla fidan dikmeye teşvik edildi. Servi, sarıçam, doğu ladin, fıstık çamı, ağlayan çam ve taş elması cinslerinden 4 bin fidan dağıtımı yapılan etkinliğe vatandaşların da yoğun ilgisi olduğu gözlendi.

FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sivas haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sivas ilinden Trabzon'da Orman Haftası etkinliğinde 4 bin fidan dağıtıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 12 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Trabzon'da Orman Haftası etkinliğinde 4 bin fidan dağıtıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı