Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon'da kaleci krizi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe maçı öncesinde bordo mavili takımın üç kalecisi Milosevski, Metin Aktaş ve Ahmet sakat. Doktorlar, Milosevski için seferber oldu.

<ı>Yoğun çalışma

Trabzonspor'da F.Bahçe maçı öncesinde kaleci Milosevski'nin belindeki rahatsızlık sürerken diğer file bekçileri Metin Aktaş baldırından, Ahmet ise ayak bileğinden sakat. Kulüp Doktoru İhsan Alioğlu, üç kalecinin de bir an önce iyileşmesi için her türlü tıbbı müdahalenin yapıldığını söyledi.

<ı>İdmana çıktılar

Erzurumspor maçından önce belinde spazm oluşan Milosevski'nin F.Bahçe maçına hazır hale gelebilmesi için seferberlik ilan edildi. Beline masaj yapılıp elektrik tedavisi uygulanan Makedon kaleci maça yetiştirilmeye çalışılıyor. Üç kaleci sakatlıklarına rağmen dünkü antrenmana katıldı.

<ı>Erol'a kucak açtılar

Bu arada, G.Saray maçında penaltıya yol açarken kırmızı kart da gördüğü için hedef tahtası haline getirilen F.Bahçeli Erol'a Trabzonspor Menajeri Süleyman Hurma sahip çıktı. Hurma, ‘‘Erol, Trabzonlu bir futbolcudur. Ona kapımız açık. Gelmek isterse onu bünyemize katmak için çalışırız’’ dedi.Bunları da Beğenebilirsiniz