« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon'da gizli plan

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bordo mavili takımın şampiyon olamaması halinde yönetimin kongre kararı alabileceği, teknik kadroda değişime gidileceği ve kadroda da büyük bir operasyon yapılacağı belirtildi.

Trabzon'da yönetim, teknik kadro ve futbolcuların kaderinin G.Saray maçına bağlı olduğu belirtilirken, Başkan M.Ali Yılmaz'ın yakın çevresine, 'Bu sezon da şampiyon olamazsak büyük bir temizlik harekatı başlatacağız. Her kademede büyük değişikliklere gideceğiz. Başarısızlıkta kimler sorumluysa mutlaka hesabını verecek' dediği öğrenildi.

Yılmaz'ın mayıs ayında kongreye gidebileceği de kaydedildi. Yönetimde yer alanların bir çoğunun kulüple fazla ilgilenmemesi, bazı yöneticilerin aralarında hizipleşmeye gitmeleri, para vereceklerine ilişkin sözlerin de büyük oranda yerine getirilmemesi nedeniyle Yılmaz'ın kongreye gidilmesi kararında etken olabileceği belirtildi.

Şampiyonluğa ulaşılamaması halinde, teknik kadroda da değişime gidilebileceği iddia edildi. Yönetime yakın kaynaklar, şu görüşleri öne sürdüler: 'Denizci ve ekibi, zor bir dönemde görev aldı. Bu dönemde zor görevin altından kalkarlarsa, önümüzdeki sezon da takımın başında kalabilirler. Başarısızlık halinde, bu kadroda da değişime gidilebilir..'

Yöneticiler, Başkan Yılmaz'ın geçen yıl büyük bir operasyon düşündüğünü, bundan son anda vazgeçtiğini kaydederek, 'Bu sezon da başarısızlık olursa artık büyük bir operasyon kaçınılmaz olur. Şampiyonluğun gelmemesi halinde takımın starlarının bir çoğu satış listesine konulacak. Belki de tarihin en önemli operasyonu gerçekleşecek'' dediler.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler