Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon'da bahar havası

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İkinci yarı hazırlıklarını neşe içerisinde sürdüren bordo mavililerde tek hedef şampiyonluk. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular başarı sözü verdiler.

<ı>Sıkıntımız yok

Trabzonspor'da ikinci yarı öncesi yüzler gülüyor. Bordo mavili kulübün başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Teknik Direktör Gordon Milne ve Kaptan Ogün, ‘‘İkinci yarı öncesi en az sıkıntısı olan kulüp biziz. Bu nedenle de şampiyonluğun en güçlü adıyıyız’’ dediler.

<ı>Uyum içindeyiz

M.Ali Yılmaz başkanlığında oluşan yeni yönetim, şampiyonluk için kolları sıvadı. İlk hedef olarak şampiyonluğu ve tesisleşmeyi gördüklerini söyleyen Başkan Yılmaz, ‘‘Kendi içimizde de uyumlu bir çalışma sergiliyoruz. Dışarda kalan eski yöneticilerle de barış içinde bu yola başkoyduk’’ diye konuştu.

<ı>Milne memnun

Teknik Direktör Gordon Milne, futbolcuların istek ve arzusundan memnun olduğunu dile getirirken, ‘‘Yönetim, transferde hemen hemen her isteğimizi yerine getirdi. Kulüpte parasal sorun yaşanmıyor. İdari konularda her türlü desteği görüyoruz. Taraftarımızın ilgisi ve sevgisi mutluluk verici’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz