« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzoncell hizmette

Başkan Sadri Şener tanıtım toplantısında, “Taraftarımızın Trabzoncell kullanarak takımlarına verecekleri desteğin hem ligde hem de Avrupa’da bizi daha iyi noktalara getireceğine inanıyoruz” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR taraftarlarına telefon görüşmelerinde avantaj sağlayacak olan Trabzoncell’in tanıtımı yapıldı. Başkan Sadri Şener, “Taraftarımızın Trabzoncell kullanarak takımlarına verecekleri desteğin hem ligde hem de Avrupa’da bizi daha iyi noktalara getireceğine inanıyoruz” dedi.

Şener, bir dünya kulübü olarak dünyada ve Türkiye’deki teknolojik  gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirterek, “Bunları kulüp adına yatırıma dönüştüren yeni ve farklı bir bakış açımız var. Bu vizyon doğrultusunda Avea ile gerçekleştirdiğimiz bu büyük projeyi sizlerle paylaşmanın mutluluğu içerisindeyim. Bu işbirliği sayesinde ilk olarak 200-250 bin aboneye ulaşmak istiyoruz. Trabzoncell ile ekonomik altyapımızı daha da güçlendirmek için tüm taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz” diye konuştu.

Trabzoncell ile taraftarlar uygun fiyatlarla konuşma imkanının yanı sıra  pek çok katma değerli servis hizmetinden de faydalanabilecek. Trabzoncell’li olmak isteyenler faturalı ve faturasız hat seçenekleri  arasında tercih yapabilecek, isterlerse mevcut numaralarını kullanmaya devam edebilecekler.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler