« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon'a sus emri

Yönetim, teknik direktör Briegel için konuşmama kararı aldı. Sadi Tekelioğlu'nu yöneticilerin kamuoyu önünde çok tartıştığını, hakkında olumsuz düşüncelerin dile getirildiğini göz önüne alan yöneticiler, Alman çalıştırıcı için yorum yapmamayı tercih etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Eski antrenörleri Sadi Tekelioğlu'nu yöneticilerin kamuoyu önünde çok tartıştığını, hakkında olumsuz düşüncelerin dile getirildiğini göz önüne alan Trabzonspor Yönetim Kurulu, Alman çalıştırıcı Hans Peter Briegel hakkında konuşmama kararı aldı.

GÜNDEME TAŞIDILAR

Bordo mavili yönetimin cumartesi akşamı yaptığı yönetim kurulunda özellikle Başkan Özkan Sümer ve başkan yardımcılarından Ahmet Ağaoğlu, 'Antrenörümüzü her vesileyle herkesin önünde tartışıyoruz. Tekelioğlu'nun yıpranmasında bu tavrın büyük rolü oldu. Aynı durumu Briegel için de yapmayalım. Sonuçlar ne olursa olsun, Briegel, görevinin başında olduğu sürece bizim tarafımızdan desteklenmeli' görüşünü ortaya attı.

OLUMSUZ GÖRÜŞ YOK

Sümer ve Ağaoğlu'nun bu sözlerinden sonra öteki yöneticilerin de, 'Bundan sonra Briegel hakkında komuoyu önünde olumsuz görüş belirtmeyeceğimize ilişkin karar alalım' diyerek bu konuda karar aldılar. Başkan Özkan Sümer de, 'Bir kulüp, yönetimiyle, futbolcusuyla, antrenörü ve taraftarlarıyla bir bütündür. Başarısızlıkta birilerini hedef yapıp, kendi sorumluluklarımızı unutamayız. Bizim görevimiz çözüm üretmek. Bu nedenle antrenörümüzü tartışma ve tartıştırma hakkına sahip değiliz' dedi.

MURAT 800 BİN DOLAR

Trabzonspor, Bursasporlu Murat Sözkesen için 800 bin dolar bonservis bedelini gözden çıkardı. Başkan Yardımcısı Mehmet Öksüzoğlu, Murat'la ilgilendiklerini, Bursaspor Kulübü Başkanı Erdoğan Bilenser'le görüşeceklerini açıkladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler