Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon'a makyaj

Bordo mavili takım ikinci yarıya farklı bir kadro ile girmeyi hedefliyor. Bushi, Selahattin, Murat Hacıoğlu ve Andersson Trabzonspor'un yeni gözdeleri.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Trabzonspor, ikinci yarıya çok farklı bir kimlikle çıkmaya hazırlanıyor. Yönetim kurulunun, teknik direktör Hans Peter Briegel'in raporu doğrultusunda yürüttüğü transfer çalışmalarında sona doğru gelinirken, takıma en az 3 yeni takviye yapılacak. Arnavut futbolcu Alban Bushi ile imza aşamasına geldi.

YİNE BREZİLYALI

Bushi'nin dışında, Antalyasporlu Selahattin'in Futbol Federasyonu'ndaki başvurusunun sonuçlanması bekleniyor. Bursaspor'un fiyatını 500 bin dolara indirdiği sol kanat savunucusu Murat Hacıoğlu için de son ataklar yapılıyor. Bu arada sol kanat için Brezilya'nın Bodarina takımında forma giyen 23 yaşındaki Andersson da Antalya kampına katılacak.

2 OCAKTA İMZA

Trabzonspor'un her konuda anlaşmaya vardığı Alban Bushi'nin 2 Ocak tarihinde İstanbul'a gelerek sözleşme imzalayacağı bildirildi. Hans Peter Briegel de, Bushi'nin imza atmasıyla birlikte forvette alternatiflerinin daha da artacağını vurguladı. Öte yandan yönetim Zafer'e jest yaptı. 230 bin dolarlık çek verdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler