Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon'a makyaj

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İngiliz hoca, İstanbulspor maçında Orhan, Erdal ve Mehmet Zengin'i yedek soyundurarak Campbell, Feti ve Seyit Cem'i ilk 11'de sahaya sürecek.

<ı>Orhan yedek

Trabzonspor Teknik Direktörü Gordon Milne, İstanbulspor maçına farklı bir 11 ile çıkmayı planlıyor. Transfer edildikten sonra takımda fazla oynama imkanı bulamayan ve Kocaelispor karşılaşmasında yedek soyundurulan Campbell ile Seyit Cem İstanbulspor maçında ilk 11'de yer alırken, Orhan, Mehmet Zengin ve Erdal yedekler arasına çekilecek.

<ı>İdeali arıyor

Kalede Milosevski'ye yer verecek olan Milne'nin, savunmada Recep, Okan, Rada, Dilaver, orta sahada Feti, Ogün, Seyit Cem, Abdullah, forvette de Vugrinec, Campbell'e yer vermesi bekleniyor. Milne, ‘‘Trabzonspor 6-7 transfer yaptı. Oyuncuların bütünüyle takıma adapte olması kolay değil. Kafamdaki 11 şekilleniyor’’ dedi.

<ı>Çıkış başlayacak

Milne, takımda çok büyük değişimlerin yaşandığını ve bu nedenle de başlangıçta bir takım zaafların ortaya çıktığına işaret ederek, ‘‘Ancak zaman lehimize işliyor. Her geçen gün iyiye gidiyoruz. Göreceksiniz İstanbulspor maçıyla birlikte çıkış da başlayacak’’ diye konuştu.

ABDULLAH ÖZEL BİR OYUNCU

Gordon Milne, Abdullah'ın sol kanatta olduğu gibi orta sahada da büyük işler başarabileceğini söyledi ve yıldız oyuncusuna övgüler yağdırdı. İngiliz hoca, Abdullah'ın çok özel bir oyuncu olduğunu ve zamanla orta alanda Türkiye'nin en iyisi olacağını iddia etti.Bunları da Beğenebilirsiniz