« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon'a kefilim

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bordo mavili takımı büyüteç altına alan Teknik Direktör Ahmet Suat Özyazıcı, Hami, Vugrineç, Erman, Okan ve Tamer'e övgüler yağdırdı.

Şımarmamalı

Trabzonspor Teknik Direktörü Ahmet Suat Özyazıcı, yeni sezon öncesi futbolcularını büyüteç altına alırken, geleceğe ilişkin düşüncelerini de açıkladı. ‘‘Bu takıma kefilim’’ diyen Özyazıcı, Dardanel'den transfer edilen Erman'a övgüler yağdırırken, ‘‘Şımarırsa kendi kaybeder’’ uyarısında bulundu.

Hami hayat veriyor

Hami'nin olmadık yerlerde attığı gollerle hem tribünleri coşturduğunu, hem de arkadaşlarına hayat verdiğini söyleyen Özyazıcı, Vugrinec için de ‘‘Çok yetenekli. İleride yalnız kalması verimini düşürüyor’’ ifadesini kullandı. Selim ve Osman'ın zamana ihtiyacı olduğunu vurgulayan tecrübeli hoca, oynadığı maçlarda başarılı olan Okan'ın takımın değişmez oyuncusu olacağını söyledi.

Çalışkan ve mücadeleci

Özyazıcı'nın diğer oyuncularla ilgili görüşleri şöyle: ‘‘Milosevski mükemmel bir kaleci. Üç maçta hatalı goller yedi. Böyle devam ederse yerini Metin'e kaptırabilir. Tamer çalışkan ve mücadeleci. Cem zamanla yerini bulacak. Hüseyin vazgeçilmez. Takıma Bülent, Nesim, Nikolovski, Fatih ve Yusuf katılacak. Yabancı hakkımız var. Oliveria ile birlikte iki yabancı alabiliriz.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz