« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon'a dönmek isterim

Egemen'in Beşiktaş'a transferinden sonra savunmanın ortasına oyuncu arayışı içerisine giren Trabzonspor'da gündeme gelen oyunculardan bir tanesi de Çağdaş Atan oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İsviçre'nin Basel Takımı'yla sözleşmesi sona eren Çağdaş Atan, şartların olgunlaşması durumunda Trabzonspor'a dönmek istediğini söyledi.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Çağdaş, "Trabzonspor'la menajerim aracılığıyla bir görüşme oldu, ama şu an için askıda; net bir gelişme yok. Bekliyoruz. Tabii ki Trabzonspor'un kalbimdeki yeri çok önemli. Kalbimdeki en büyük yere sahip kulüp. Tabii ki tekrar dönmeyi çok isterim; ancak bunun için şartların oluşması gerekir" dedi.  

TRABZONSPOR İSTERSE BENİM İÇİN SORUN YOK

Çağdaş Atan, Trabzonspor'un istemesi durumunda bu transferin gerçekleşeceğine vurgu yaparak, "Basel'le sözleşmem bitti; Avrupa'dan ve Türkiye'den teklifler alıyorum. Bir karar vereceğiz. Trabzonspor, "Ben Çağdaş Atan'ı almaya niyetlendim" derse çok büyük bir sorun olmaz. Bu transfer gerçekleşir" diye konuştu.
 
DAHA İYİ OYUNCULAR GELECEKTİR

Bordo mavililerin şampiyonluk yarışında büyük bir mücadele örneği verdiğini ifade eden Çağdaş."Trabzonspor çok büyük bir kulüp, bir kaç futbolcunun gitmesiyle derinden sarsılacak bir kulüp değil. Bunların yerine daha iyi oyuncular gelecektir. Trabzonspor şampiyonluğu kaybetmesi benim adıma üzücü; ancak hem Trabzonspor hem de Fenerbahçe çok güzel bir yarış sundu. Umarım, Trabzonspor en kısa zamanda özlediği şampiyonluğu yakalar" dedi. 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

İlişkili Haberler