« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon Zengin oldu!

Bordo-mavili kulüp Eskişehir ile anlaştıklarını, 2 milyon 250 bin euro karşılığı Erkan Zengin’in tüm haklarına sahip olduklarını açıkladı, yıldız futbolcunun, “F.Bahçe’nin dışında hiç bir takımda oynamam” dediği iddialarını ise yalanladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Transferi yılan hikayesine dönen Erkan Zengin, resmen Trabzonspor’un futbolcusu oldu. Eskişehirspor’da forma giyen Erkan Zengin için dün eski kulübüne 2 milyon 250 bin euro fesih bedeli ödeyen Trabzonspor, yıldız oyuncunun tüm haklarını da satın almış oldu.

Erkan ile ilgili dün ilginç gelişmeler yaşanırken, akşam saatlerinde KAP’a Eskişehirspor ve futbolcu ile görüşmelere başlandığını duyuran bordo- mavili kulüp, sosyal medyada yer alan haberler üzerine ikinci bir duyuru yaptı. Eskişehirspor ile fesih bedeli olarak 2 milyon 250 euro karşılığı anlaşıldığını duyuran Trabzonspor, böylece Erkan Zengin’in tüm haklarına sahip oldu.

Şimdi ne olacak?

Erkan’ın KAP bildiriminden sonra “nereye bildirirlerse bildirsinler, Türkiye’de F.Bahçe’nin dışında bir takımda oynamam” dediği iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirten Trabzon yöneticileri, “kendisi şu an itibarıyla kulubümüzün futbolcusudur ve kendisi ile her hak bize aittir. Sorun çıkacağını sanmıyoruz” ifadesini kullandı. Erkan’ın transferine ciddi bir para harcayan bordo-mavili kulüp futbolcunun oynamayı reddetmesi durumunda yasal haklarını kullanacağı ve gerekirse FIFA’ya giderek haklarının tazminini isteyeceği öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz