« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon Yönetimi maddi arayışta

Trabzonspor Yönetim Kurulu, kulübü kritik süreçten kurtarmak için kaynak arayışına devam ediyor. Trabzoncell'e olan ilgiden fazlasıyla memnun kalan yönetim, yeni transfer yapmama kararı aldı.

DHA
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor'da geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul'da planladığı 4 projeyi geçiremeyen yönetim kurulu, yeni proje arayışları içerisine girdi. Trabzoncell'e olan ilgiden fazlasıyla memnun kalan Bordo - mavili yöneticiler, iki haftalık süreçte 5 bine ulaşan abone sayısının daha da artmasını bekliyor. Ligde alınan kötü sonuçların son bulmasıyla federasyondan önemli bir gelir elde etmeyi planlayan bordo - mavililerin, bütçeyi zorlamamak adına yeni transfer yapmama kararı aldığı da öğrenildi. Bu konuda yapılan görüşmede ortak bir karar alınırken, teknik direktör Hugo Broos'un da, "Sakatlarımız iyileşirse takımımız yeterli olur" diyerek yönetime bu konuda destek verdiği öğrenildi.

TAYFUN: "BEN GÖREVİMİ YAPARIM"

Trabzonspor'da taraftarlarla yıldızı bir türlü barışmayan Tayfun Cora, bordo - mavili forma altında kendini ispatlayıp taraftara kendini kabullendireceğini söyledi. Tayfun, görevini en iyi şekilde yapmaya çalıştığını belirterek, "Benden önceki bazı yerli futbolcularda da bu tür sıkıntılar oldu. Kimse pes edip kaçmadı. Bende kaçmayı hiçbir zaman düşünmedim. Trabzonspor forması benim için kutsal ve bu forma altında önemli başarılara imza atmak istiyorum" dedi.

YATTARA'NIN SAKATLIĞI SİNİRLERİ BOZUYOR

Bordo - mavili takımın sezon başı yaptığı yurt dışı kampında sakatlanan ancak kısa bir dönem sahalardan uzak kalacağının açıklanmasına rağmen, yaklaşık 2 aydır futboldan uzak kalan Gineli futbolcu Ibrahima Yattara'nın fiziksel sakatlığının büyük ölçüde geçtiği açıklandı. Ancak futbolunun psikolojik olarak kendisini hazır hissetmediği ve bu nedenle forma giyemediği öğrenildi. Teknik direktör Hugo Broos'un, Yattara'yla sürekli görüşerek, "Sana ihtiyacım var bir an önce toparlansan çok iyi olur" dediği belirtildi.

BURSASPOR MAÇI BİLETLERİ SATIŞTA

Trabzonspor'un Pazar günü Bursaspor'la oynayacağı müsabakanın biletleri bugün satışa çıktı. İlk sadece taraftar kart sahiplerine satılacak biletlerin fiyatları şu şekilde: "Açık tribün: 15 TL, Maraton Tribünü: 30 TL, Kapalı Yan: 60 TL, Kapalı Orta: 80 TL. VIP: 150 TL."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz