« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon’un bize ne teklif ettiğini Sadri Şener’e sorun

“Mecnun Odyakmaz, Trabzon Başkanı Hacıosmanoğlu’na Kulüpler Birliği’nde neler söyledi?” diyen Yıldırım’ın ne kastettiğini Sivas Başkanı’na sorduk...

İsmail Er
SON GÜNCELLEME

BASIN toplantısının en ilginç noktalarından biri, Aziz Yıldırım’ın Kulüpler Birliği toplantısında Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz ile Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu arasında geçen bir diyaloğu aktarmasıydı.
Yıldırım, “Geçen günlerde Kulüpler Birliği toplantısı oldu. O toplantıda Trabzonspor Başkanı, etik, ahlak, delikanlılık lafları ediyor. Soruyorum... O bunları söylerken Sivasspor Başkanı Odyakmaz şike süreci ile ilgili kendisine ne anlattı, ne sordu”  dedi.

Aziz Yıldırım'ın açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?
MESAJINIZI YAZIN YAYINLAYALIM

‘ÖNERDİKLERİNİ KABUL ETSEK FUTBOL TEMİZ Mİ OLURDU?’

YILDIRIM’ın sözleri üzerine, Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz’ı aradık. O toplantıda neler yaşanmıştı? Odyakmaz, Hacıosmanğlu’na söylediklerini şöyle aktardı:
“Sayın başkanım ahlaksızlıktan, şikeden söz ediyorsunuz. Sizin kulübünüzün yöneticilerinin o dönemde bize ne tekliflerle geldiğini, neler önerdiğini biliyor musunuz? Gidin Sadri Şener’e sorun. Biz o dönem Trabzonspor yönetiminin tekliflerini kabul etseydik temiz futbol mu olacaktı? Ben o zamanda söyledim şimdi de söylüyorum, maç satan karısını satar.” Odyakmaz, bu konuşmasına Hacıosmanoğlu’nun nasıl karşılık verdiği sorumuza ise, “Bir şey söymeden gitti” yanıtını verdi.

Trabzon’un bize ne teklif ettiğini Sadri Şener’e sorun Platini 'üzerimizde baskı var' dedi


 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler