« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon’u sıkıntı bastı

İstanbul’a dün gelen Trabzonspor’da kart cezalısı Hüseyin ve Ayman forma giyemeyecek. Takımda ayrıca Ersen Martin ve Jabi de yer almayacak.

Yunus Emre SEL
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR, yarın deplasmanda Kasımpaşa ile yapacağı maç için uçakla İstanbul’a gitti. 22 kişilik futbolcu kadrosuyla İstanbul’a giden bordo mavili takımda, sakatlığı bulunan Ersen Martin, hastalıktan yeni kurtulan Jabi ve kart cezalısı Ayman bulunmuyor. Diğer kart cezalısı kaptan Hüseyin ise moral vermek amacıyla kafileyle birlikte İstanbul’a gitti.

Kulüp idari işler sorumlusu Caner Çuvalcıoğlu, Hüseyin ve Ayman’ın ligin ilk haftasında tescil edilmeyen Trabzonspor-Sivasspor maçında birer sarı kart gördüklerini belirterek, şöyle konuştu: "4 sarı kart gören oyuncular bildiğiniz gibi cezalı konumuna düşüyorlar.

Maçın hakemi Yıldırım

Konyaspor maçında gördükleri sarı kart ile her iki oyuncu da 4 sarı karta ulaşmış oldu. Futbol Federasyonu’na ’henüz Sivasspor maçının sonucunu tescil etmediniz ama bu maçta görülen kartların geçerli olup olmadığı bilgisini verirseniz kart gören oyuncuların durumlarını ona göre değerlendireceğiz’ şeklinde yazı yazdık. Futbol Federasyonu’ndan Sivasspor maçında görülen kartların geçerli olduğunu bildiren yazı geldi. Dolayısıyla oyuncularımız Hüseyin ve Ayman cezalı konumuna düştüler."Bu arada Kasımpaşa-Trabzonspor maçını BülentYıldırım’ın yöneteceği açıklandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz