« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon Şenol Güneş'e gidiyor

Belçikalı Teknik Direktör Hugo Broos ile yollarını ayıran Trabzonspor'da, kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ve kulüp genel sekreteri Hasan Yener'in (A) Milli Takım ve Trabzonspor'un eski teknik direktörü Şenol Güneş ile görüşmek üzere Güney Kore'ye gidecekleri bildirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kulüp genel sekreteri Hasan Yener yaptığı açıklamada, Güney Kore'ye giderek, FC Seul Kulübü ile bu ay sonunda sözleşmesi sona erecek Güneş ile görüşeceklerini belirterek, "Herkesin arzusu Şenol Güneş'in Trabzonspor'un başına gelmesi" dedi.

Güneş'in sözleşmesi bittiği için serbest kalacağını ve herhangi bir sorun bulunmadığını ifade eden Yener, "Şenol hocanın bizden istekleri, talepleri nedir. Ne tarz bir çalışma isteği olur. Gidince bunları konuşacağız" diye konuştu.

Yener, Şenol Güneş'in Trabzonspor'un Alex Ferguson'u olması gerektiğini kaydederek, "Ferguson, 24 yıldır Manchester United'da görev yapıyor ve o takımı başarıdan başarıya koşturuyor. Başarının temel şartı bu. Benim de düşüncem bu yönde" ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz