Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon revire döndü

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Çanakkale Dardanel'le yarın deplasmanda zorlu bir maç yapacak olan bordo mavili ekipte sakat oyuncuların çokluğu Teknik Direktör Ali Kemal Denizci'yi zor durumda bıraktı.

Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Trabzonspor'un zorlu Çanakkale Dardanel maçı öncesi kolu kanadı kırık. Bordo mavili ekipte sakat futbolcuların çokluğu teknik heyeti endişelendiriyor. Teknik Direktör Ali Kemal Denizci sahaya nasıl bir kadro ile çıkacağına henüz karar verebilmiş değil.

Bordo mavililerde MR'ı çekilen Hüseyin'in minisküs olmadığı belirlendi. Sakatlığı süren İskender'le hem sakat, hem de sarı kart cezalısı Ünal, kadroya dahil edilmedi. Denizci, sakat olmasına rağmen Osman'ı da kadroya aldı. Orhan'ın durumunun ise henüz kesinleşmediği öğrenildi. Hami ile kaptan Ogün'ün sakatlığı da devam ediyor.

Denizci dünkü idmanda takımının sol tarafında Selahattin, sağ tarafta da Erdal'a yer verdi, Abdullah'ı ise serbest oynattı. Çalışmaya sakat olan Hüseyin'le Ogün katılmadı. Sakatlığı süren İskender, Ünal ve ayak bileğinde şiş olan Hami ise çalışmayı düz koşu yaparak tamamladı. Çift kale maçta futbolcuların hırslı oldukları gözlendi.Bunları da Beğenebilirsiniz