« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon öfkeli

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bordo mavililerde, Türkiye Kupası'ndan elenmenin şoku yaşanırken, yetkili ağızlar sonucu büyük ölçüde karşılaşmanın hakemi Sadık İlhan'ın belirlediğini söylediler.

Maçın altından kalkamadı

Başkan M.Ali Yılmaz, hakem Sadık İlhan'ın kötü bir yönetim gösterdiğine işaret ederek, turun gitmesinde önemli rol oynadığını vurguladı. Yılmaz, ‘‘Sadık İlhan, G.Saray tribünlerinden gelen tepkilere kulak verdi ve onların istediği gibi bir yönetim tarzı benimsedi. Maçı İlhan değil, G.Saray taraftarı yönetti. Maçın altından kalkamadı’’ yorumunu yaptı.

ABDULLAH: SUÇLU BİZİZ

Hami, ‘‘Maçın hakemi, ilk yarıda delikanlı gibi yönetim gösterdi. İkinci yarıda ise aynı delikanlılığı tekrarlayamadı ve silindi. Turun gitmesinde de önemli rol oynadı’’ şeklinde konuştu. Abdullah ise, ‘‘Biz 2-0'dan maç veriyorsak başkalarını suçlamamızın bir anlamı yok. Suçlu biz futbolcularız’’ diye konuştu.

HAKEM SESSİZ KALDI

Teknik Direktör Ali Kemal Denizci'nin görüşleri ise şöyle: ‘‘Hakemin vermediği penaltı veya verdiği ofsayt gol üzerinde durmayacağım. Bu hatalar olabilir. Fakat G.Saraylı futbolcuların her karara tepki göstermesine ve üzerine çullanmasına sessiz kalmasını anlayamıyorum. Rakip takım oyuncuların her davranışı kartlıktı. Cezasız bırakılmasına isyan ediyorum’’ diye konuştu.Bunları da Beğenebilirsiniz