Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon galibiyete daha yakın

Hem Trabzonspor hem de Fenerbahçe forması giyen ve şu anda U17 Milli Takımımız’ın teknik direktörlüğünü yapan Abdullah Ercan, Trabzonspor’un Fenerbahçe maçında galibiyete daha yakın olduğun söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda konuşan Ercan, “Şenol Güneş büyük maçlardaki talihsizliğini kıracak. Fenerbahçe formasıyla Avni Aker’de çıktığım ilk maçta Trabzonspor taraftarı bana çok tepki gösterdi. Çok üzülmüştüm. Oysa 9 yıl Trabzonspor forması giydim ve taraftarı üzecek hiçbir şey yapmamıştım” dedi.

TRABZONSPOR GALİBİYETE DAHA YAKIN

Trabzonspor, Fenerbahçe’ye göre sahasında oynaması, ligdeki pozisyonu itibariyle bir adım önde diye düşünüyorum. Ayrıca, kazanırsa Trabzonspor yarışta ben de varım diyecek. O nedenle Fenerbahçe daha çok isteyecek. Trabzonspor, bu nedenlerden dolayı galibiyete biraz daha yakın diye düşünüyorum.

ŞENOL GÜNEŞ İÇİN BU KEZ FARKLI OLACAK

Şenol Güneş, Güney Kore’de kendisini çok geliştirdi. Ama büyük maçlarda teknik direktörlerin stratejileri genellikle tutmuyor. Teknik adamların maç sırasında hamle yapması bazen çok zor gözüküyor. İstatistiklere baktığımızda Şenol Güneş’in büyük maçlarda istediği sonuçları alamadığını görüyoruz, ama şimdi durum farklı… Trabzonspor galibiyete daha yakın. Şenol Güneş 3 yıldır yurtdışındaydı. Bu maçla ilgili planlamasını ona göre yapacak .

TRABZONSPORLULARIN BANA OLAN TEPKİSİNE ÇOK ÜZÜLMÜŞTÜM

Ben Fenerbahçe formasıyla Hüseyin Avni Aker’de oynadığım maçlarda çok büyük tepkiler aldım. Aslında hiç hak etmediğim şekilde tepkiler aldım. Benim için zor oldu. 9 yıl Trabzonspor forması giydikten sonra, Fenerbahçe formasıyla eski takımıma karşı mücadele ettim. Özellikle ilk oynadığım maç çok zordu. Performansımı çok etkilemedi, ama hakikaten çok üzüldüm. Ben özellikle Trabzonspor camiasına bir şey yapmamıştım.


Bunları da Beğenebilirsiniz