« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon doğru yolda

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yabancı transferinde rotayı Kuzey Avrupa'ya çeviren bordo mavili takımın teknik direktörü Giray Bulak, ‘‘Kimse merak etmesin, en iyi oyuncuları alacağız’’ dedi.

TRABZONSPOR Teknik Direktörü Giray Bulak, yabancı transferinde rotayı İsveç ve Norveç'e çevirdi. Bulak, ‘‘En iyi transferleri yapacağız. Trabzonspor doğru yolda’’ dedi. Yabancı transferiyle ilgili görüşlerini açıklayan Bulak şunları söyledi:

'İsveç'de üç maç izledim. Norveç'de de iki karşılaşmayı yakın takibe alacağım. Finlandiya ve Rusya'dan da futbolcu önerileri var. Kuzey Avrupa'daki temaslarımızda doğru yolda olduğumuzu söyleyebilirim. Türkiye'den bir teknik adam aradı. Burada olduğumuzu öğrenince şaşırdı. Bu da bizim transferde çok doğru şeyler yaptığımızı gösteriyor.'

İsveç'den sonra önceki gün Norveç'e geçen Bulak, Brann takımında oynayan Azar Karadas, Thorstein Helstad, Rosenbourg'lu John Carew, Jakobsen gibi futbolcuları izleyecek, Rushfeld hakkında da daha geniş bilgi sahibi olmaya çalışacak. Bulak'ın, 22 Mayıs'da sona erecek Kuzey Avrupa'daki son durağı ise Finlandiya olacak. Ancak Bulak'ın Katar Milli Takımı'nın forvet oyuncusu Anesi'yi izlemek için Katar'a da geçeceği belirtildi.

Zafer'le Fazlı'ya karşılık Antalyaspor Başkanı Bekir Kumbul'un Fatih, Selahattin, Mehmet İpek, Yusuf Tokaç, Mustafa Özmen ve Okan Çebi'yi istediği bildirildi. İki kulüp yetkilileri son kararlarını yönetimlerinde pazartesi günü belirleyecekler ve salı günü yeniden bir araya gelecekler.

TRABZON TATİLDE Ankaragücü maçı hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da yeni evlenen Mehmet İpek ile, evlilik hazırlıkları yapan Fatih hafta başında bu yana çalışmalara katılmıyor. Hami ise, TV programına gittiği için haftanın iki günü çalışma yapmadı. Çalışmalarda futbolcuların tutumu da, 'tatilde' yorumlarına yol açtı.


Bunları da Beğenebilirsiniz