« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon değirmeni

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Son beş yılda Trabzonspor'dan gönderilen futbolculardan sadece İstanbulsporlu Saffet ve Ajaxlı Şota form düşüklüğü yaşamadı.

<ı>Giden kendine gelemiyor

Trabzonspor'dan ayrılan futbolcular, bir daha kolay kolay eski formlarını bulamıyorlar. Son 5 yılda bordo mavililerden ayrılanlar yeni takımlarında verimli olamadı. Yuri, Altay'da tutunamadı, Denizli'ye gitti. Victor Ukrayna'ya, Beradze ve Katcharav Gürcistan'a, Liçkin Azerbaycan'a, Gusiev İsrail'e transfer oldu. Rada ve Camarauli’nin ise talipleri çıkmadı.

<ı>Saffet ve Şota istisnası

Onur, Haluk, Mehmet İşman, Mehmet Alarçın, Soner, Hamdi, Semavi, Ender, Ramazan, Lemi, Metin Mert, Cengiz, Erhan, Tolunay, Mehmet Yıldırım, İskender, Nihat, Hasan gibi isimler eski formunu sergileyemedi. Hami Almanya'da bekleneni şu ana kadar veremedi. İstanbulsporlu Saffet ile Ajax'a giden Şota, eski çizgilerini daha da üste taşıyan nadir isimlerden oldular.

<ı>Yılmaz: Sebeb atmosfer

Trabzonspor Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Trabzonspor'dan ayrılan futbolcuların başarısız olmasını bordo mavili kulübün büyüklüğüne bağladı. Yılmaz, ‘‘Trabzonspor'dan kopan futbolcu, buradaki atmosfere uzak kalmanın sıkıntısını çekiyor. Buradaki dostluğu, sevgiyi, ilgiyi göremiyor. Sonuçta da başarısız oluyor. Bu, herkese ders olmalı’’ yorumunda bulundu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler