« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon’da sakatlık şoku

Trabzonspor, sezon başından beri sahalara tam kadro çıkamıyor. Hami, Osman, Şenol, Güngör ve Agustine'den sonra Jarro ve Erman'ın da sakatlanması sıkıntı yarattı.

Adnan SUNGUR / TRABZON, (DHA)
SON GÜNCELLEME
Trabzonspor'un başı sakat futbolcularıyla dertte. Karadeniz ekibi, Hami, Osman, Şenol, Güngör ve Agustine'nin sakatlıkları nedeniyle sahaya tam kadro çıkamadı. Ligin ilk üç haftasında fırtına gibi esen kaptan Hami'nin, Bursaspor maçının son dakikasında kolu kırıldı. Yıldız futbolcu 3 aydır futboldan uzak kalırken Trabzonspor bu dönemde başarısız sonuçlar aldı.

HAMİ BELİRSİZ

Kolu iyileşen Hami bu kez de adalesindeki sorunla karşı karşıya kaldı. Stres kemiği kırılan Güngör sahalardan 2 ay uzak kaldı. A.Gücü maçından sonra meniskus olduğu anlaşılan Nijeryalı Agustine'nin de en az 4 ay oynayamayacağı belirtildi. Kasıklarından ameliyat olan Osman en az 1,5 ay yok. Mezitlispor'dan gelen Şenol 5 aydır sahalara çıkamıyor.

JARRO ŞOKU

Ve son olarak iki kurban daha... Ç.Rizespor maçının 5.dakikasında oyunu terk eden Brezilyalı Jarro'nun önceki akşam çekilen MR'ında dizinde zorlanmaya bağlı meniskus lezyonu tesbit edildi. O devre sonuna kadar takımındaki yerini alamayacak. Sol arka adalesinde çekme olan Erman'ın Antalya maçında oynayıp oynamayacağı belirsizliğini koruyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz