« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon’da kabus

Bordo mavili takımda Gökdeniz’in tedbirli olarak ceza kuruluna sevkedilmesinin ardından, Szymkowiak’ın ayağının kırılması orta sahayı çökertti.

Adnan SUNGUR/DHA
SON GÜNCELLEME
Trabzonspor, Gaziantepspor karşısında alınan 3 puana sevinemedi. Önce Gökdeniz’in bahis oynadığını itiraf etmesi ve tedbirli olarak ceza kuruluna verilmesinin ardından önceki gün de Szymkowiak’ın ayağının kırılmasıyla bordo mavililer tam bir şok yaşadı. Polonyalı futbolcunun en az 2 ay oynayamayacağı konuşuluyor. İki oyuncunun uzun süreli takımdan uzak kalacak olması Trabzon’un orta sahasını çökertirken, Adem’in Szymkowiak’ın yerini doldurup dolduramayacağı tartışılıyor. Öte yadan Gökdeniz’in Futbol Federasyonu’na verdiği ifadede ‘Paraları taşıdı’ dediği Trabzonspor’un malzemecisi Özkan Saraç’ın da sorguya çekileceği öğrenildi.

MİNİK YATTARA’DAN MÜTHİŞ FUTBOL ŞOV

Trabzonspor’da Celaleddin ve İbrahim Yattara çocuklarını dünkü antrenmana getirdi. Celaleddin’in 3.5 yaşındaki oğlu Deniz ile Yattara’nın 2.5 yaşındaki oğlu Salif Junior’a tüm oyuncularla teknik direktör Şenol Güneş, büyük ilgi gösterdi. Güneş, çocuklarla uzun süre şakalaşırken, Salif topla hünerlerini sergiledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz