« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon’da ibre yerliden yana

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, teknik direktör arayışlarının sürdüğünü, 6-7 isim üzerinde durduklarını söyledi, "Öncelikle Kayserispor’u yenmek zorundayız. Puan kaybına tahammülümüz yok" dedi.

Yunus Emre SEL / DHA
SON GÜNCELLEME
Bordo mavili takımın ligde yeni bir soluk yakalayacağına inandıklarını belirten Baturoğlu, yerli hocaya öncelik verdiklerini de ifade etti. Baturoğlu, hoca konusunda şu anda tek isim üzerinde durmadıklarını belirterek, şunları söyledi. "Sonuç olarak Türk futbolunu ve Trabzonspor’u iyi tanıyan yerli bir antrenörden yana karar kıldık. Ama bu yüzde 100 yerli antrenör olacak anlamına da gelmiyor.

Biz getireceğimiz antrenörü hiçbir zaman 2 aylık diye düşünmedik. Kendimizi süre olarak kısıtlayıcı hiçbir adım atmadık. Çok olağanüstü bir durum olmadıktan sonra aralık ayındaki kongrede aday olup yönetim olarak görevimize devam da edebiliriz. Listemizde 6-7 teknik adam var. Bunların arasında Ersun Yanal ve Giray Bulak gibi isimler de var. Kimin olacağı konusunda ise temaslarımız tüm hızıyla sürüyor." Öte yandan Trabzonspor, PAF takımını çalıştıran Ahmet Özen’in yarın Kayserispor maçında takımın başında sahaya çıkabilmesi için Futbol Federasyonu’na başvururken, mücadeleyi hakem Yunus Yıldırım’ın yöneteceği açıklandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler