TRABZON HABERLERİ

Trabzon’da Antrenörlere "Bağımlılık İle Mücadelede Farkındalık" Eğitimi

IHA
18.08.2015 - 13:25Son Güncelleme :

TÜRKİYE’DE “UYUŞTURUCU BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE ACİL EYLEM PLANI” ÇALIŞMALARI ÇERÇEVESİNDE GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI TARAFINDAN EĞİTİM SEMİNERLERİ VERİLMEYE DEVAM EDİLİYOR

IHA

Türkiye’de “Uyuşturucu Bağımlılığı ile Mücadele Acil Eylem Planı” çalışmaları çerçevesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından eğitim seminerleri verilmeye devam ediliyor.
Trabzon’da Kredi ve Yurtlar Kurumu Doğu Karadeniz Yurdu’nda gerçekleştirilen eğitim seminerine Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Tokat ve Trabzon illerindeki antrenörler katıldı. Antrenörlerin uyuşturucu bağımlılığı ile ilgili karşılaştıkları sorunlar ve olaylar üzerine karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı seminerde ilk gün konuşmacılarından Uğur Eleman "Bağımlılık nedir?" konusuna değinerek saha çalışmaları ile tecrübe paylaşımında bulundu. konusunda iki gün sürecek. Antrenörlere başta uyuşturucu madde olmak üzere tüm bağımlılık türleri hakkında eğitimler verilecek.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ‘Uyuşturucu Bağımlılığı İle Mücadele Acil Eylem Planı’ kapsamında verilen eğitimlerde İç Anadolu Bölgesinde 430, Akdeniz Bölgesinde 214, Doğu Anadolu Bölgesinde 192, Samsun’da Batı ve Orta Karadeniz Bölgelerindeki 184 antrenör olmak üzere toplam bin 20 kişiye ‘Bağımlılıkla Mücadelede Farkındalık Eğitimi’ verildiği öğrenildi. Bununla birlikte, 18-19 Ağustos 2015 tarihlerinde Trabzon’da Doğu Karadeniz Bölgesinde görev yapan 147 antrenörde bu eğitimden yararlanacak.
Öte yandan, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde görev yapan 121, Ege Bölgesi’nde görev yapan 190 ve Marmara Bölgesinde görev yapan 304 antrenöre söz konusu eğitimin verilmesi planlanıyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden Trabzon’da Antrenörlere "Bağımlılık İle Mücadelede Farkındalık" Eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Ağustos 2015 tarihinde saat 13 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Trabzon’da Antrenörlere "Bağımlılık İle Mücadelede Farkındalık" Eğitimi haberi güncellenecektir.

TRABZON NAMAZ VAKİTLERİ
25 Kasım 2017, Cumartesi
 • İmsak
  05:26
 • Guneş
  07:13
 • Öğle
  12:19
 • İkindi
  14:48
 • Akşam
  17:04
 • Yatsı
  18:39
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı