Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Trabzon çatıyı kurdu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Teknik Direktör Ahmet Suat Özyazıcı'nın kafasındaki ideal 11'den 8'i netleşti. Milosevski, Nikolovski, Cem, Osman, Tamer, Hüseyin, Hami ve Abdülkadir'in yeri garanti. Kalan 3 mevkii için büyük bir rekabet yaşanacak.

<ı>Kale Milosevski'nin

Trabzonspor Teknik Direktörü Ahmet Suat Özyazıcı'nın kafasındaki ideal 11'den 8'i netleşti. Özyazıcı'nın kalede Milosevski'ye yer vermesine kesin gözüyle bakılırken, Metin onun en zorlu rakibi olacak. Özyazıcı libero olarak Nikolovski'ye banko olarak bakarken, çift stoper olarak da Cem ve Osman'ı oynatması bekleniyor. Selim bu ikiliyi zorlayacak.

<ı>Forma rekabeti

Orta sahanın sağında Tamer en şanslı isim. Mehmet İpek'e şu anda kulübe yolu gözüküyor. Ön libero olarak Hüseyin tek isim olarak dikkat çekiyor. Hami orta sahada serbest adam olarak forvetin en önemli desteği. Hami'nin solunda çok formda gözüken Orhan ile yeni transfer Erman arasında büyük rakabet yaşanırken, kimin formayı kapacağını zaman ortaya çıkaracak.

<ı>Forvette belirsizlik

Solda Abdülkadir rakipsiz. Forvette Vugrinec, Fatih, Selahattin ve Murat Bölükbaşı arasında büyük bir forma savaşı yaşanacak. Özyazıcı bu alana bir yabancı oyuncu daha takviye edilmesini istiyor. Okan, Bülent, Mustafa, Gökhan, Ragıp, Ufuk, Kalitvintsev, Murat Deniz ve Tansel'in forma şansları çok daha az gözüküyor.
Bunları da Beğenebilirsiniz