TRABZON HABERLERİ

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Atık Pilleri Toplamaya Okullardan Başlayacak

IHA
18.09.2015 - 12:16Son Güncelleme :

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, İLÇE BELEDİYELERİ VE TAP DERNEĞİ TARAFINDAN TRABZON İL GENELİNDE DÜZENLENECEK OLAN ATIK PİLLERİN TOPLANMASI VE BERTARAFI KONULU ÇALIŞMANIN EĞİTİM TOPLANTISI HAMAMİZADE İHSANBEY KÜLTÜR MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

IHA

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri ve TAP Derneği tarafından Trabzon il genelinde düzenlenecek olan Atık Pillerin Toplanması ve Bertarafı konulu çalışmanın eğitim toplantısı Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili yöneticileri ile okul müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda, pillerin kaynağından toplanıp bertaraf edilmesinin önemine dikkat çekilirken, pillerdeki kimyasalların doğaya ve insan sağlığına olan zararları ayrıntılı şekilde kamuoyuna aktarıldı.
Bu tür çalışmalara okullardan başlandığında çocukların büyükleri üzerinde daha fazla etkisi olduğunun belirtildiği toplantıda, Büyükşehir Belediyesi’nin ilgili kamu kurumları ile birlikte okullara pil toplama kutuları yerleştirerek çalışmalarına başlayacağı ifade edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden Trabzon Büyükşehir Belediyesi Atık Pilleri Toplamaya Okullardan Başlayacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Eylül 2015 tarihinde saat 12 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Trabzon Büyükşehir Belediyesi Atık Pilleri Toplamaya Okullardan Başlayacak haberi güncellenecektir.

  TRABZON NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Ekim 2017, Pazar
  • İmsak
   04:52
  • Guneş
   06:33
  • Öğle
   12:17
  • İkindi
   15:15
  • Akşam
   17:39
  • Yatsı
   19:08
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı