Toyota'nın 58'inci plazası kapıları açtı

Hürriyet Haber
25 Ağustos 2014 - 01:10Son Güncelleme : 22 Ağustos 2014 - 09:29

Toyota’nın 58’nci ve en yeni plazası İstanbul’da açıldı. Toyota’nın İstanbul’daki 10’ncu yetkili satış ve servis noktası olan Toyota Plaza Kar, Haliç Köprüsü girişinde faaliyetine başladı.

Yapılan açıklamaya göre Toyota’nın 3S Plaza konseptine uygun olarak, satış, servis ve yedek parça hizmeti verecek olan Toyota Plaza Kar, 5 bin metrekarelik toplam alana sahip. Toyota Plaza Kar’da satış ve satış sonrası hizmetler için 40 kişilik uzman bir ekip bulunuyor.

Toyota’nın İstanbul’daki en yeni plazasıyla hizmet vermekten büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Toyota Plaza Kar Genel Müdürü Doğan Mutluol, 30 yıldır otomotiv sektöründe olduklarını belirterek “Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla hareket etmekteyiz. Bugüne kadar Citroen ve Ford bayiliklerimizle Topkapı Cevizlibağ’da hizmet veriyorduk. Bundan sonra Haliç’te yer alan yeni tesisimizde Toyota’nın yanı sıra Citroen ve Ford markalarını da faaliyete geçirdik. İstanbul’un çok merkezi noktasında dünyanın üç dev markasının bir arada olma avantajını müşterilerimize sunuyoruz.” dedi.

Mutluol açıklamasının devamında “İş yoğunluğundan dolayı aracını servise getiremeyen müşteriler için aracını yerinden alıp, yerine teslim etme hizmeti de veriyoruz. Yeni araç almak isteyen müşterilere adreslerinde test sürüşü yapma imkanı sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı