HATAY HABERLERİ

Tosyalı güven tazeledi

DHA
27.03.2017 - 10:48Son Güncelleme :
DHA

Türkiye’nin köklü Organize Sanayi Bölgelerinden İskenderun Organize Sanayi Bölge Yönetimi Olağan Genel Kurulunu yaptı. Tek listeyle gidilen seçimde İskenderun OSB Başkanı Fatih Tosyalı ile yönetimi yeniden seçilerek güven tazeledi.
İskenderun OSB’de olağan genel kurul İdare Binası’nda gerçekleştirildi. İskenderun Kaymakamı H. Hasan Özyiğit, Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın’ın da konuk olarak katıldığı genel kurulda bir konuşma yapan Başkan Fatih Tosyalı, yaptıkları faaliyetlerle ilgili bilgiler vererek, alt ve üstyapıya yönelik gerçekleştirdikleri çalışmaları, çevresel yatırımları ve idari faaliyetler anlattı.
Tek liste ile gidilen seçimler sonucu Fatih Tosyalı Başkanlığındaki yönetim bir dönem daha göreve getirilerek güven tazelediler.
İskenderun Organize Sanayi Bölgesi yönetiminde bulunan Osman Gözükara Başkan Yardımcısı, Fatih Keseroğlu, Sedat Uysal ve Mustafa Kahraman Yönetim Kurulu üyeleri olarak görev yapacaklar.
OSB Başkanı Tosyalı, genel kurul sonunda tebrikleri kabul etti.
Ufuk AKTUĞ/İSKENDERUN(Hatay),(DHA)
(fotograflı)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hatay haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hatay ilinden Tosyalı güven tazeledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 10 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tosyalı güven tazeledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı