« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tosun: "Topu eliyle almış"

Gaziantepsporlu futbolcu Turgut Doğan Şahin, Fenerbahçe'ye 3-0 yenildikleri maçta iyi oynadıklarını, ancak yakaladıkları gol pozisyonlarını değerlendiremediklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Turgut, maçtan sonra yaptığı açıklamada, karşılaşmaya iyi başladıklarını vurgulayarak, “Maça çok iyi başladık, ama duran topta şanssız bir gol yedik” dedi.
Golden sonra toparlandıklarını ve çok gol pozisyonuna girdiklerini anlatan Turgut Doğan Şahin, “Fenerbahçe'nin ikinci golü atana kadar pozisyonu yok. Çok iyi oynadık. Gol dışında eksiğimiz yoktu. Bu güzel oyunumuzu gelecek haftalarda golle süslersek, daha iyi bir Gaziantepspor izlettireceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Cenk Tosun ise ilk golde Mehmet Topal'ın eliyle oynadığını belirterek, “İlk golde Mehmet Ağabey topu eliyle almış. Şans bizden yana değildi. İkinci yarının başında çok gol kaçırdık. Pozisyonları değerlendirebilseydik, belki 2-1, 3-1 olacaktı. Son 15 dakika maçtan koptuk. Yine de takımımı kutluyorum. Buraya gelip herkes böyle oynayamaz” ifadelerini kullandı.

Cenk, bir gazetecinin “İsmin büyük takımlarla özellikle Trabzonspor ile anılıyor” demesi üzerine, “Böyle büyük takımlarla ismimin anılması gurur verici ama ben Gaziantepspor'da mutluyum ve bu sene de burada devam edeceğimi düşünüyorum” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz