« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Toshack'tan uyarı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

S.Trnava maçı sonrası futbolcularının havaya girdiğini ifade eden Beşiktaş Teknik Direktörü, ‘‘Artık ayaklarını yere basmanın zamanı geldi’’ dedi.

<ı>Kocaeli çok güçlü

Beşiktaş Teknik Direktörü John Benjamin Toshack, Spartak Trnava galibiyeti sonrası futbolcularının havaya girdiğini ifade ederek, ‘‘Futbolcularım gökyüzünde dolaşıyor, artık ayaklarının yere basma zamanı geldi. Zira Kocaelispor çok güçlü bir ekip. İki gündür onları Kocaeli maçına konsantre etmeye çalışıyorum’’ dedi.

<ı>Şanssızlıktan yakındı

Sakatlıklar ve cezalı futbolcular yüzünden bu sezon her maça farklı bir kadroyla çıkmak zorunda kaldıklarını da belirten Galli hoca, ‘‘Her şeye rağmen şampiyonluk iddiamız sürüyor ve hiç maç kaybetmedik’’ diye konuştu. Galli hoca bu arada, sakat olan Fevzi, Amokachi, Ohen ve cezalı Alpay'ın yerine dünkü idmanda yeni futbolcular denedi.

<ı>Sellami ilk 11'de

Taktik çalışmasında kalede Ekrem'e görev veren Galli hoca, stoper mevkiine Ertuğrul'u, liberoya Sellami'yi ve forvette Oktay'ın yanına da Mehmet'i görevlendirdi. Bu arada doktorların ‘‘oynayamaz’’ raporu verdiği Amokachi, Toshack'la görüşerek, Kocaeli maçında forma giymek istediğini söyledi. Galli hoca da Nijeryalı yıldızı maç kadrosuna aldı.Bunları da Beğenebilirsiniz