Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Toshack'ın isyanı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Siyah beyazlıların teknik direktörü, sakatlıklar ve cezalılar yüzünden zor günler geçirdiğini söyledi. Toshack, ‘‘Bazı güçler tarafından engellenmek isteniyoruz. Olumsuzluklara karşın gençlerle 10 puan almamız ümit verici’’ dedi.

<ı>Engellenmek isteniyoruz

Beşiktaş Teknik Direktörü Toshack, sezon başından beri büyük sıkıntılar yaşadığını belirterek, bu yüzden uykularının kaçtığını söyledi. Toshack, ‘‘Sıkıntılar bitmiyor. Gece yatarken rahat uyuyamıyorum. Bazı güçler tarafından engellenmek isteniyoruz. Tüm olumsuzluklara rağmen genç oyuncularla ligde 10 puan almamız ümit verici’’ diye konuştu.

<ı>Böyle sıkıntı çekmedim

Kadro kurmakta zorlandığını belirten Galli çalıştırıcı, ‘‘Her an bir futbolcumun ceza veya sakatlık haberi gelecek diye endişeleniyorum. Hikmet ve Ayhan özel maçta kırmızı kart gördüğü için lige eksik başladık. Ardından Solar sakatlandı, Alpay, Sellami, Erkan kart cezası aldı, üstüne Mehmet sakatlandı. Hayatımda böyle sıkıntı yaşamadım’’ dedi.

<ı>İnönü sorunu çözülmeli

İnönü Stadı'nın da büyük sorun olduğunu dile getiren Toshack, ‘‘Beşiktaş dışında her takım İnönü'de oynuyor. Çarşamba günü İnönü'de antrenman yapmak istedim, Dünya Karması maçı olduğu söylendi. Bu iş çözülmeli’’ ifadesini kullandı. Toshack, Amokachi'nin de kariyerinin bitmediğini hazır olursa Bursa maçında oynatacağını söyledi.

<ı>S. Trnava güçlü bir ekip

S.Trnava'ya değinen Galli, ‘‘Trnava beklediğimizden daha güçlü. İki maçta da işimiz çok zor. 7 maç oynamış hiç gol yememiş ve yenilmemiş. Fizik gücü ve hava hakimiyeti çok iyi. Dikkatli olmalıyız’’ yorumunu yaptı. Toshack, A Milli Takımımız'ın da K.İrlanda'yı yenecek güçte olduğunu ve Almanya ile birlikte gruptaki favorisi olduğunu ifade etti.Bunları da Beğenebilirsiniz