Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Toshack'a garanti

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Başkanı Süleyman Seba, istediği isimlerin transferi halinde herkesin iftihar edeceği bir takım oluşturacağını söyleyen Galli çalıştırıcıya, ‘‘Merak etme, istediğin transferleri yapacağız’’ dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Toshack dün Başkan Süleyman Seba ve transfer komitesinden Tankut Dinç'e rapor verdi. Galli çalıştırıcı, ‘‘Yeni sezonda hem tribünler, hemde yönetim Beşiktaş ile iftihar edecek. İstediğim isimleri mutlaka alın. Fenerbahçe maçında da herkese şans verdim, ama isteğimiz skoru bulamadık’’ dedi.

Başkan Süleyman Seba ise transfer komitesinin gizlilik içerisinde çalıştığını kaydederek, Toshack'a güvence verdi. Seba, ‘‘Merak etme istediğin tüm oyuncuları alacağız. Avrupa'da iyi bir derece elde etmek için yönetim olarak tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz’’ diye konuştu.

Toshack toplantı sonrası yaptığı açıklamada, özellikle Başkan Süleyman Seba'nın transfer çalışmaları konusunda büyük uğraş verdiğini belirterek şunları söyledi: Seba'nın sırtında büyük bir yük var. Bunu da başaracağına inanıyorum. Çünkü çalışmalarından bunu anladım.Bunları da Beğenebilirsiniz