« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Toshack sert esti

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş'ın huzura ihtiyacı olduğunu söyleyen Teknik Direktör John Toshack, ‘‘Yönetimin bundan sonraki ödemelerde ve prim dağıtımında daha dikkatli olmasını istiyorum. Aksi taktirde tazminatımı öder, İspanya'ya dönerim’’ dedi.

Sorun istemiyorum

Beşiktaş'ta Bursaspor ve Spartak Trnava maçları öncesi yaşanan para krizi şimdilik çözüme kavuşurken, olaylardan olumsuz yönde etkilenen Teknik Direktör John Toshack, yönetimi sert bir şekilde uyardı. Galli hoca, ‘‘Kulüpte bundan böyle para sorunu istemiyorum. Olaylar bu şekilde tekrar ederse, 400 bin dolarlık tazminatımı öder, İspanya'ya dönerim’’ dedi.

Keçeci'yi uyardı

Toshack, sezon başında Del Solar ile başlayan maddi sıkıntının, önceki gün had safhaya ulaştığını ve çıkılmaz bir hal aldığını belirtti. Yönetici Affan Keçici ile başbaşa bir görüşme yapan Toshack, sezon başından bu yana ödenmesi gereken primlerin iptal edilmesi ve geçen sezonki cezaların tahsiline gidilmesini eleştirdi.

Dikkatli olsunlar

Siyah beyazlı takımın şu günlerde huzura ve morala ihtiyacı olduğunu söyleyen Toshack şöyle devam etti: ‘‘Sezon başı ciddi sakatlıklar ve kart cezaları başımızı ağrıttı. Bir de buna yönetimin prim skandalı eklenince futbolcuların moralleri iyice bozuldu. Bu nedenle yöntimin bundan sonraki ödemelerde ve prim dağıtımında dikkatli olmasını istiyorum.’’

İzmir'e süper tesis

İZMİR Beşiktaşlılar Derneği Başkanı ve yönetici Emin Önal dün teknik heyet ve basına bir yemek verdi. İzmir Beşiktaşlılar Derneği olarak önümüzdeki günlerde İzmir'de Beşiktaş'a ait süper bir tesisin temelini atacaklarını söyledi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler