Gündem Haberleri

  Torunu, oğlu çıktı

  Hürriyet Haber
  13.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bu yıl en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında Oscar ödülüne aday olan İngiliz yıldız Lynn Redgrave, ancak gerilim ustası Stephan King'in romanlarında görülen bir kábusu yaşıyor. Çünkü bugüne kadar torunu bildiği Zachary, çocuğu çıktı. Lynn Redgrave'nin kocası, evlenmeden önce gelininden çocuk sahibi olduğunu itiraf etti.

  İngiliz asıllı sinema oyuncusu Lynn Redgrave, en iyi yardımcı kadınoyuncu dalında aday olduğu Oscar gecesini heyecanla beklerken, 56 yıllık yaşamında hiç yaşamadığı bir şokla karşı karşıya kaldı. Ünlü İngiliz yıldız Vanessa Redgrave'in kardeşi olan Lynn Redgrave, 8 yaşındaki torunu Zachary'nin aslında kocasının oğlu olduğunu öğrenince büyük sarsıntı geçirdi. Lynn Regrave'in 66 yaşındaki 32 yıllık kocası John Clark, korkunç gerçeği geçtiğimiz Şükran Günü'nde karısına itiraf etti. Bu durum karşısında şiddetli bir öfkeye kapılan Lynn Redgrave, kocasını kapının önüne koyduğu gibi boşanma davası da açıverdi.

  KARANLIK İLİŞKİ

  Lynn Redgrave'nin kocası John Clark, günümüzden 9 yıl önce Nicolette adlı genç bir kadını sekreter olarak işe aldı. Kısa süre sonra patronla sekreteri arasında bir elektriklenme oldu ve Clark, sekreteriyle ilişkiye girdi. Bir süre sonra da sekreter Nicolette hamile kaldı.

  İyi yürekli Lynn Redgrave ise, kocasının sekreterini ve kimden olduğunu bilmediği çocuğunu aile çevresine alarak himaye etti. Bundan dört yıl önce de Lynn'in 30 yaşındaki oğlu Ben, Nicolette'ye aşık olup evlendi ve bugün 8 yaşında olan Zachary'yi evlat edindi. Böylece Lynn Redgrave ve kocası John Clark, bir gecede büyükanne ve büyükbaba oldular. Ancak John Clark, Zachary'nin öz babası olduğunu eşine bildirmedi. Sadece Nicolette ile kendisinin bildiği bu sırrı John Clark, karısına ancak geçtiğimiz günlerde itiraf etti.

  OĞLU DA YIKILDI

  İtiraf, oğul Ben Clark'ın ısrarı sonunda gerçekleşti. Ben, babasının Nicolette ile Zachary'ye aşırı bir sevgiyle bağlı olduğunu görünce şüphelendi. Babasını sıkıştırınca acı gerçeği öğrendi. Ben Clark, önce karısını terk etti, sonra da babasına ‘‘Eğer gerçeği anneme anlatmazsan, ben anlatırım’’ dedi. Bunun üzerine John Clark sırrını açıklamak zorunda kaldı.

  Oyunculuk alanındaki üstün başarılarından ötürü 1959 yılında İngiltere Kraliçesi tarafından asalet unvanıyla ödüllendirilen Sir Michael Redgrave'in kızı olan Lynn Redgrave, ‘‘Gods and Monsters’’ filmindeki rolüyle en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında Oscar'a aday.  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı