« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Torul'da G.Saray mesaisi başladı

Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi takımlarından Torul Gençlerbirliği, hafta sonu deplasmanda yapacağı Galatasaray maçının hazırlıklarına başladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Mavi-beyazlı ekip, Torul Gençlik ve Spor Salonu'nda hafta sonu yapılan Arkas Spor karşılaşmasının ardından verilen bir günlük izin sonrası, antrenör Murat Üzgit yönetiminde çalışmalara başladı.

Üzgit, topuk dikeni rahatsızlığı olan Ali'nin tedavisinin sürdüğünü belirterek, “Ancak, Ali'nin de Galatasaray maçına kadar hazır olacağını tahmin ediyorum. Marco'nun sakatlığı ise geçti. Galatasaray maçında forma giyecek. Bel fıtığı olan Veli'nin durumu ise iyiye gidiyor. Galatasaray maçı kadrosuna alınıp alınmayacağına henüz karar vermedik” dedi.

Galatasaray karşılaşmasına çok iyi hazırlandıklarını ifade eden Üzgit, “İstanbul'dan mutlak puan ya da puanlarla dönmek istiyoruz. Marco'nun iyileşmesi takımımızda moralleri yerine getirdi. Aynı şekilde Ali ve Veli'nin de maç saatine kadar hazır olması halinde İstanbul'dan galibiyetle döneceğimizi umut ediyorum” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz