HATAY HABERLERİ

Toroslar EDAŞ, Hatay’da Yol Aydınlatma Ve Kesintisiz Enerji İçin 4 Büyük Proje Yapıyor

IHA
06.10.2015 - 15:06Son Güncelleme :

TOROSLAR EDAŞ, TÜKETİCİLERİNE GÜVENLİ, TEMİZ VE KESİNTİSİZ ENERJİ SAĞLAYABİLMEK İÇİN HATAY’DAKİ ALTYAPI ÇALIŞMALARINI HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜYOR.

IHA

Toroslar EDAŞ, tüketicilerine güvenli, temiz ve kesintisiz enerji sağlayabilmek için Hatay’daki altyapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.
Hatay’ın önemli yerleşim bölgeleri, üniversite bölgeleri ve ana caddelerinde altyapı çalışmalarına hız veren Toroslar EDAŞ, yeni yatırımlarıyla birlikte tüm tüketicilerinin kesintisiz, güvenli elektrik gücüne ulaşmasını garanti altına alacak.
Bir çok projesini tamamlayan Toroslar EDAŞ, kalan çalışmalarını Ekim ayı ortasına kadar bitirmeyi hedefliyor. Hatay’daki projelerin detayları ise şöyle;
KUZEYTEPE, GÜZELBURÇ, OTTOMAN, NARLICA, ALAZİ, ÜNİVERSİTE, DAĞITIM MERKEZİ İRTİBAT PROJESİ
Anayazı, Derince, Dikmece üniversite bölgelerinde enerji taleplerinin ve yeni yapılaşma doğrultusunda enerji ihtiyacının karşılanmasını ayrıca arızadan kaynaklı kesintilerin azaltılmasını kapsamında yeni kablolar döşendi.
HATAY ODABAŞI AYDINLATMA PROJESİ
Hatay ili Antakya İlçesi Odabaşı Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi’nde, ömrünü tamamlayan yol aydınlatmaları yenilendi.
ARSUZ GÖKMEYDANI PROJESİ
Havai hatlardan kaynaklı kesintilerin engellenmesi, arıza geri dönüşlerinin azaltılması, korozyon sonucu aydınlatma verimliliği düşen sistemin yenilenmesi amacıyla; Gümüşkent, Altın Kent, Valilik, PTT Evler, Gizem Kent, Gözcüler Siteleri ve Toplu Konutlar’da havai hatlar yer altına alındı. Aydınlatmaların yenilendiği Altın Kent, Gümüş Otel ve Gözcüler civarındaki bazı mahallelerde havai hatlı şebekeler de iyileştiriliyor.
HATAY HARBİYE CADDESİ YENİLEME PROJESİ
Hatay ili Defne İlçesi Sümerler Mahallesi Şükrü Kanatlı Köprüsü’nden, Harbiye Mahallesi Sinanlı Yol Kavşağı ile Mehmet Yeloğlu Köprüsü’ne kadar olan bölümde ömrünü tamamlamış ve tehlike arz eden beton direkler değiştirilerek, galvanizli direklerle yol aydınlatması yeniden yapılıyor. Ayrıca yeni modüler hücreler ve güç artırımı yapılarak temiz kaliteli ve güvenli enerji sağlanmış olacak. Proje 18 Ekim tarihinde tamamlanacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hatay haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hatay ilinden Toroslar EDAŞ, Hatay’da Yol Aydınlatma Ve Kesintisiz Enerji İçin 4 Büyük Proje Yapıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Ekim 2015 tarihinde saat 15 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Toroslar EDAŞ, Hatay’da Yol Aydınlatma Ve Kesintisiz Enerji İçin 4 Büyük Proje Yapıyor haberi güncellenecektir.

  HATAY NAMAZ VAKİTLERİ
  17 Kasım 2017, Cuma
  • İmsak
   05:30
  • Guneş
   07:07
  • Öğle
   12:31
  • İkindi
   15:16
  • Akşam
   17:34
  • Yatsı
   19:01
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı