Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Toronto'da Penelope ile yan yana

  hurriyet.com.tr
  14.09.2012 - 11:29 | Son Güncelleme:

  İtalya'da bestseller olmuş 'Venuto Al Mundo' romanından uyarlanan Twice Born Toronto'da görücüye çıktı. Filmin başrol oyuncularından Penelope Cruz ve Saadet Işıl Aksoy yan yana kameralara poz verdiler.

  İtalyan yönetmen Sergio Castellitto’nun senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği yeni filmi “Twice Born” (Venuto al mondo) Toronto Film Festivali'nde görücüye çıktı. Filmin başrollerinde Penelope Cruz, Emile Hirsch, Jane Birkin ve Mira Fulran yer alıyor. Ülkemizin yetenekli oyuncularından Saadet Işıl Aksoy da filmin yardımcı rollerinden birisini üstleniyor.

  SAADET IŞIL ATASOY VE PENELOPE TORONTO'DA YAN YANA - FOTO GALERİ

  Toronto Film Festivali gösterimi sonrasında oyuncularından  Saadet Işıl Aksoy, Penelope Cruz, Emile Hirsch ve filmin yönetmeni basınaın karşısına çıktılar. Filmdeki performansının yanı sıra basın toplantısında Aksoy'un gülümsemesiyle de dikkatleri üzerine çekti.

  FİLMİN FRAGMANI - WEB TV

  'TWICE BORN' FİLMİNDEN FOTOĞRAFLAR

  İtalya'da bestseller olmuş 'Venuto Al Mundo' romanından uyarlanan Twice Born, dul bir anne olan Gemma (Penélope Cruz) oğlunu, babasının yıllar önce Bosna Savaşı’nda çarpışırken öldüğü Saraybosna’ya getirmesi sonucunda yaşananları konu ediyor. Filmde Bosnalı Aska karakterini canlandıran Aksoy'la Cruz ise aynı tramvayda yolculuk yapıyor.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı