« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Toroğlu: İkisi pozisyon da penaltı

G.Saray Teknik Direktörü, 66. dakikada Atilla’nın hareketi için ‘penaltı değil’ ifadesini kullanırken Erman Toroğlu farklı bir yorumda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

DÜN akşamki karşılaşmaya penaltı tartışmaları damga vurdu. Erman Toroğlu, G.Saraylı Eboue ve Ordulu Monje’nin pozisyonları için ‘Penaltı’ dedi. Toroğlu, maçın hakemi Barış Şimşek’in kararlarının hatalı olduğunu dile getirdi. Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim ise, Eboue’nin penaltı pozisyonuyla alakalı olarak şunları söyledi: “Eboue’nin pozisyonu uzaktan gördüğüm kadarıyla penaltı değildi. Ben olsam üzerine bir de Eboue’ye sarı kart gösterirdim.”

‘Penaltımız verilmedi’

G.SARAY’ın yıldızı Eboue, 66. dakikadaki penaltı pozisyonunu yorumladı. Eboue, “Pozisyon penaltı. Ama hakem vermediği için uzatmanın anlamı yok. Bu gece Allah da kazanmamızı istemedi” dedi.

Terim'e saygım var

G.SARAY’ın stoperi Cris, mücadele sonunda takıma şöyle konuştu: “Yediğimiz goller, aslında çok basit goller... Üst düzey maçlar oynayacağız. Bu hatalardan ders çıkarmamız ve bir daha tekrarlamamız gerekiyor. Benim için önemli olan Galatasaray’ın başarısıdır. Hocamızın seçimlerine saygı duymamız lazım.”


Bunları da Beğenebilirsiniz