GeriFutbol Torku Konyaspor'da Mesut Bakkal dönemi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Torku Konyaspor'da Mesut Bakkal dönemi

Torku Konyaspor'da Mesut Bakkal dönemi
refid:25363768 ilişkili resim dosyası

Torku Konyaspor, Uğur Tütüneker'den boşalan teknik direktörlük görevi için tecrübeli teknik adam Mesut Bakkal ile prensip anlaşmasına vardı.

Konyaspor resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Uğur Tütüneker'in istifasıyla boşalan teknik direktörlük için yapılan görüşmelerde tecrübeli ve deneyimli teknik adam Mesut Bakkal ile prensip anlaşmasına varıldığı ve kendisi ile pazartesi günü resmi sözleşme imzalanacağını açıkladı.


Torku Konyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Güven Öten ise yaptığı açıklamada, Uğur Tütüneker'in istifasından sonra en uygun teknik direktörü bulabilmek için çalışma başlattıklarını dile getirdi. Mesut Bakkal ile oturup konuştuklarını, anlaşamadıkları hiçbir konu bulunmadığını ifade eden Öten, "Mesut hoca fikirleri ve tecrübesiyle Torku Konyaspor'a çok şey katacaktır. Hocamız ile yeni bir sayfa açıyoruz. İmza için Konya'ya yarın gelecek olan Mesut Bakkal, antrenmanda takımının başında olacak. Hoca değişikliği futbolcular için de motivasyon olacaktır" dedi.


"Tütüneker'i biz göndermedik"
Uğur Tütüneker'in maç sonunda kendilerine gelerek, "Torku Konyaspor'a artık faydam olmayacağına inanıyorum. Bu yüzden geri dönüşüm yok. İstifa ediyorum" dediğini anlatan Öten, şöyle konuştu: "Bu söylemden sonra hangi kulübün hangi yöneticisi olsa istifayı kabul etmemek gibi bir tavrı olamazdı. Kamuoyunda, Tütüneker'i bizim gönderdiğimiz gibi bir algı var. Tütüneker'i biz göndermedik. Bildiğiniz gibi Tütüneker'in her zaman, en sıkıntılı dönemlerinde bile arkasında durduk. Emekleri çok fazla, kulübümüze katkılarından dolayı teşekkür ederiz."

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle