« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Torku Konyaspor iyi başlamak istiyor

PTT 1. Lig takımlarından Torku Konyaspor'un Teknik Direktörü Hüsnü Özkara, Bucaspor maçını 3 puanla kapatarak, sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Özkara, yaptığı açıklamada, 1,5 aydır devam eden kamp çalışmalarının ardından sezon başlangıcına geldiklerini ve esas maratonun şimdi başladığını söyledi.
Gerçek anlamda faydalı, istediklerinin büyük kısmını gerçekleştirdikleri bir kamp dönemi geçirdiklerini ifade eden Özkara, hazırlık dönemindeki performansı sahaya yansıtıp, evlerinde oynayacakları ilk maçı kazanacaklarını dile getirdi.

Seyirciye büyük görev düştüğünü vurgulayan Özkara, “Bizim çalışmamızın tek amacı seyircimizi mutlu etmek. İnşallah bunu başarırız. Bu konuda oyuncularımıza güvenimiz tam. Bucaspor maçını 3 puanla kapatarak, sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” dedi.

Özkara, Konya'da 4. kez göreve başladığını, 2002-2003 sezonunda şampiyon olarak Süper Lig'e çıktıklarını anımsattı.

Çalıştığı dönemlerde hep başarılı olduğunu vurgulayan Özkara, şunları kaydetti:
“İnşallah bu sezon da aynı başarıyı tekrarlarız. Bu aile ortamına şehrin dinamikleri, basını, camiamız destek verir ve 2002 yılında yakaladığımız takım ruhunu yeniden hayata geçirirsek başarı gelir. Biz bunu herkesin desteğiyle başaracağımıza inanıyoruz. Burada bulunduğumuz 2 aylık süreçte müthiş bir takım ruhu ve birlikteliği ile arkadaşlık var. İnşallah bunu inancımızla birleştirip, hedefimize ulaşacağız.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler