Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Törenden check-up'a

Fenercell için Şükrü Saracoğlu’nda düzenlenen törenden saat 22.30’da çıkan Fenerbahçe Başkanı, 01.30’da hastaneye giderek check-up’tan geçti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, önceki geceyi hastanede geçirdi... Yıldırım önce Fenercell’in 9 ayda 100 bin aboneye ulaşması şerefine Şükrü Saracoğlu Stadı’nda düzenlenen törene katıldı.
Dün taburcu oldu
Saat 21.00’e doğru başlayan bu organizasyonda saat 22.30’a kadar kalan Fenerbahçe Başkanı, saat 01.30 sularında da Kadıköy Acıbadem Hastanesi’ne gidip check-up’tan geçti. Yapılan kontroller nedeniyle geceyi hastanede geçiren Aziz Yıldırım, dün sabah hastaneden ayrıldı.
Sağlık sorunu yok
Sarı lacivertli kulüpten bu konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Yapılan kontroller nedeniyle bir gece hastanede kalan başkanımızın hiçbir sağlık sorunu bulunmadığı belirlenmiştir. Tetkik ve testlerin tamamlanmasından sonra Sayın Aziz Yıldırım 19.12.2009 Cumartesi günü hastaneden ayrılmıştır” ifadesi kullanıldı.
Öte yandan, ligde bugün Trabzonspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, dün saat 16.00’da Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan özel bir uçakla Trabzon’a gitti. Trabzon’da bir grup Fenerbahçe taraftarının karşıladığı sarı lacivertli kafilede 19 futbolcu yer aldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz