İZMİR HABERLERİ

Torbalı Belediyesi’nden İlçede Asfaltlama Seferberliği

IHA
19.09.2015 - 11:51 Son Güncelleme :

TORBALI BELEDİYESİ EKİPLERİ, İLÇENİN FARKLI YERLERİNDEKİ BULUNAN 25 OYUN PARKININ 15 KONDİSYON ALETİ GURUBUNU YENİLEDİ. BU DURUM ÇOCUKLARI MEMNUN EDERKEN, MİNİKLER TORBALI BELEDİYE BAŞKANI ADNAN YAŞAR GÖRMEZ TEŞEKKÜR ETTİ.

IHA

Torbalı ilçesinde hemen hemen her alanda çalışmalar yapan Torbalı Belediyesi ekipleri, ilçede 25 yıldır asfaltlanmayı bekleyen yollara sıcak asfalt döktü.
Torbalı ilçesinde, 2015 yılını eğitim, çevre ve alt yapı için seferberlik yılı ilan eden Torbalı Belediyesi, ilçede asfaltlama çalışmalarına ise devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 25 yıldan bu tarafa asfaltlanmayı bekleyen yollara sıcak asfalt döktü. 60 kilometre boyunca sıcak asfalt döken ekiplerin, Atatürk, Muratbey Ayrancılar, Eğerci gibi büyük yerleşim yerlerinde ise çalışmalarının devam ettirildiği öğrenildi. Yıllardır yolların asfaltlanmasını bekleyen vatandaşlarsa çalışmalarla memnun kaldı.
Öte yandan, belediye ekipleri, ilçenin farklı yerlerindeki bulunan 25 oyun parkının 15 kondisyon aleti gurubunu yeniledi. Bu durum çocukları memnun ederken, minikler Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez teşekkür etti.
Çalışma yapılan alanlarda sık sık denetimlerde bulunan Başkan Görmez, "Biz halkın bir parçasıyız. Ulaşılmaz hiç değiliz. Bir yandan çalışma alanlarını kontrol ederken, diğer yandan vatandaşlar ve çocuklarla sohbet etmek bizi oldukça mutlu ediyor. Çocuklarımız bizim için çok önemli. Onların iyi bir ortamda yetişmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Çünkü onlar gelecekte bu ülkeyi yönetecek insanlar olacaktır" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Torbalı Belediyesi’nden İlçede Asfaltlama Seferberliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Eylül 2015 tarihinde saat 11 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Torbalı Belediyesi’nden İlçede Asfaltlama Seferberliği haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:31
 • Guneş
  08:16
 • Öğle
  13:18
 • İkindi
  15:46
 • Akşam
  18:00
 • Yatsı
  19:33
Sayfa Başı