« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Toraman tribünlere şaştı

Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Toraman, Wolfsburg ile yapılan maçta sakat olduğu için oynayamadığını, taraftarların tepkisine inanamadığını söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Toraman, UEFA  Şampiyonlar Ligi'nde Wolfsburg ile yapılan maçta sakat olduğu için  oynayamadığını, taraftarların tepkisini tribünde bizzat yaşadığını ve buna  inanamadığını söyledi.

İbrahim Toraman, kendisine ait internet sitesindeki açıklamasında,  Beşiktaşlı taraftarlara seslenerek “Bizi desteğinizden mahrum bırakmayın”  dedi.
Her takımın zaman zaman bir düşüş dönemi yaşayacağını ifade eden  tecrübeli oyuncu, “Önemli olan bu düşüşü kısa keserek en kısa zamanda tekrar  yükselişe geçmektir. Bunu da bir bütün olursak başarabiliriz” ifadelerini  kullandı.

GÖZLERİME İNANAMADIM

Sakatlığı nedeniyle Wolfsburg maçını tribünden izlemek zorunda kaldığını  vurgulayan milli oyuncu, “Tribündeki ortamı bizzat yaşadım ve gözlerime  inanamadım. Bizim her zaman her platformda övündüğümüz, en sağlam kalemiz olan  Beşiktaş taraftarı gitmiş, yerine başkanla, yönetimle, hocayla, taraftarla ve  futbolcuyla çatışan bambaşka bir taraftar gelmişti. Oysa ki biz her zaman  yöneticiden futbolcusuna, malzemecisinden masörüne kadar, taraftarımızla bir  bütün olmuş takımdık” görüşlerine yer verdi.

ÖLÜYÜ DİRİLTEN TARAFTARI GERİ İSTİYORUZ

Acilen özledikleri tabloya geri dönmek zorunda olduklarını kaydeden  İbrahim Toraman, ayrıca şu ifadeleri kullandı: “Zaten bu durumdan herkes kendisine düşen mesajları almıştır. Cefakar  olan ve takımını her zaman her ne konumda olursa olsun destekleyen, ölüyü bile dirilten taraftarımızı geri istiyoruz. Taraftarımız bizim en büyük dayanağımız,  destekçimiz, güvencemiz. Tabi ki taraftarımızın eleştirisi ve tepkileri  olacaktır. Ama bunun kesinlikle onur kırıcı küfürler olmaması gerektiğini  düşünüyorum. Bunun aksi bize zarar verir. Bizi şu andaki durumumuzla görmek  isteyenlere lütfen bu fırsatı vermeyelim. Şimdi önümüzde bambaşka bir hedef var.  Önce UEFA Avrupa Ligi'ne kalmak, ardından da burada başarıyla yolumuza devam  etmek. Bunu da taraftarımız olmadan başaramayız. Artık taraftarımızın her şeyi  bir kenara bırakıp, eski günlerde olduğu gibi takımına tam destek vermesi  gerekiyor. Taraftarlarımızdan isteğim tribünlerdeki yerlerini almaları ve bizi  sonuna kadar desteklemeleridir. Geçen yıl nasıl mutlu sona ulaştıysak, bu yılda  onların desteğiyle hep beraber bu mutluluğu ve başarıyı yaşayacağımıza  inanıyorum.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler