« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Topu sağ ayağımla salladım gol oldu

Beşiktaş’ın dün geceki galibiyetinde büyük rolü olan kaptan İbrahim Üzülmez, ikinci yarıdaki takım olarak sergiledikleri mücadeleyle üç puana uzandıklarını söyledi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

Bu galibiyetle kenetleneceklerini belirten tecrübeli oyuncu, “Moral ve motivasyon olarak daha iyi duruma geleceğiz. Fenerbahçe karşısında önce Fink’e, daha sonra Uğur’a asisti yaptım. Uzun süredir bu işi yapamıyordum. Sol ayağımla yaptıklarım olmadı, sağ ayağımla salladım, gol oldu. O top Fink’e giderken gol olacağını biliyordum. Bunu hissettim. Çünkü o tip vuruşları antrenmanlarda da çok yapıyordu” diye konuştu. Son golü kaydeden Uğur ise güzel bir galibiyet elde ettiklerini belirtirken, şampiyonluğun en güçlü adaylarından olduklarını söyledi. 

Nürnberg’e de aynısını atmıştım

DERBİNİN kahramanı olan Beşiktaş’ın Alman yıldızı Michael Fink, attığı golün güzel olduğunu söyledi. Haklı bir galibiyete imza attıklarını ifade eden tecrübeli oyuncu, “Rakibe fazla pozisyon şansı tanımadık. İlk yarı dengeli geçti. İkinci yarıya iyi başladık, golü bulduk. İbrahim  Üzülmez çok iyi orta yaptı. Almanya’da Nürnberg’e de böyle gol atmıştım” diye konuştu. Fink, Alex’i tutma görevinin kendisinin olduğunu belirterek, “Alex iyi bir oyuncu ve birçok maçta da başarısını gösteriyor. Oyun içinde ona yakın  oynamak görevimdi. Onu kontrol etmeye çalıştım. Atağa kalktığımızda da takıma destek verdim” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler