Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Topu görse karakola götürür

Galatasaray Cafe Crown'un çiçeği burnunda Genel Menajeri Nur Gencer, 20 Kasım Cuma akşamı Cem TV'de yayınlanan Spor Express'e yaptığı açıklamalarda Galatasaray ve Ahmet Dedehayır'ı çok ağır bir dille eleştirdikten 5 gün sonra Sarı-Kırmızılı kulüpte göreve getirildi..

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İŞTE NUR GENCER'İN AÇIKLAMALARI -WEBTV  

Medyaspor.com'un haberine göre Spor Express'te Ahmet Erzurumlu, Mert Uğurlu ve Oğuz Yenihayat'ın konuğu olan Gencer'in programda oldukça çarpıcı açıklamalarda ve suçlamalarda bulunmasından sonra Galatasaray Cafe Crown Erkek Basketbol takımında genel menajerlik görevine getirilmesi şaşkınlıkla karşılandı..

İşte Nur Gencer'in Spor Express'te yaptığı o çok çarpıcı açıklamaların bir kısmı:

"DEDEHAYIR TOPU ELİNE ALSA KARAKOLA GÖTÜRÜR"

 "Galatasaray, koskoca basketbol takımını, belki onlar koskoca görmedikleri için haklılar. Zaten Adnan Polat, Ahmet Dedehayır'ı basketbol şubesinin başına getirerek bu kuruma hiç önem vermediğini belli ediyor. Dedehayır'ı da hiç basketbolda görmedim. Topu eline alsa karakola götürür. Dedehayır, birden bire Galatasaray yönetim kuruluna giriyor. Sonra kurulda yapacak başka bir iş veremiyorlar ki 'hadi ver basketbola' oluyor.. Galatasaray'ın durumu çok feci. Ahmet Dedehayır diye bir adam var, basketbolun hiçbir yerinde mürekkep yalamamış. Basketbolla ilgili birşey bilmiyor. Bütün bildiği puro içmek ve oyuncuların parasını vermek. Ahmet Dedehayır'ın gitmesi için bayan şubesinde skandal olmasını mı bekleyeceğiz..''

"GALATASARAY SADECE PARA HARCIYOR"

"Galatasaray basketbol şubesine önem verdiğini zannediyor fakat sadece para harcıyor" yorumunu yapan Nur Gencer, "Böyle bir yurt dışı turnuvasına takımın başında deneyimli yönetici bulunmadan gönderiliyor. Bu olay oyuncuların ve antrenörlerin arasında olmuş. Takımın başında en yetkili sadece Koray Mincinozlu var, -ki o da biliyorsunuz, meditasyon, yoga falan o an Nirvana'ya ulaşmış ve oynasın demiş olabilir" dedi.

Galatasaray Cafe Crown Erkek Basketbol takımının yeni genel menajeri Nur Gencer daha önceki yıllarda çalıştığı Galatasaray kulübünde başından geçen bir olayı da anlattı. Gence yaşanan olayı şu sözlerle ifade etti:

"G.Saray kulübünde yöneticilik yaptığım yıllarda, Avrupa kupasında bir maça gideceğiz. Bir gün evvelinde bir baktı ki uçak biletleri yok. Sadece yarı yola kadar otobüs biletimiz vardı, ayrıca sordum karşı takıma verilecek bayrak veya rozet var mı dedim. Ne rozeti dediler. Gitmiş olun dediler, biz bunları yaşadık. Hala da bu kulüpte bir değişiklik olduğunu zannetmiyorum. Ve bu duruma çok üzülüyorum."


Bunları da Beğenebilirsiniz