İZMİR HABERLERİ

Toprak'a 3'ncü nişan

DHA
17.09.2017 - 11:06Son Güncelleme :
DHA

FRANSA'nın İzmir Fahri Konsolosu Zeliha Toprak, daha önce verilen iki nişanın ardından bu kez de 'Chevalier dans l'Ordre National de la Légion d'Honneur' nişanı ile taltif edildi.

Zeliha Toprak'a 1998 yılında Fransa Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı tarafından 'Chevalier de l'Ordre National du Mérite' nişanı, 2006 yılında Fransa Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı tarafından 'Üstün Hizmet' madalyası verildi. Toprak bu kez de 'Chevalier dans l'Ordre National de la Légion d'Honneur' nişanı aldı. Fransa'nın İzmir Konsolosluğu'nda gerçekleşen törende Toprak'a layık görülen nişan, Fransa'nın Türkiye Büyükelçisi Charles Fries tarafından yakasına takıldı.

Fransa Konsolosluğu'nda düzenlenen törene; Başkonsolos Bertrand Buchwalter, Ekonomi Müşaviri Daniel Gallissaires, Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas, Başkan Yardımcısı Bernard Arkas, vali yardımcıları, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, konsoloslar ve fahri konsoloslar, işdünyası ile sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri katıldı.

01-02)Zeliha Toprak, Charles Fries

03)Ayşe- Ercan Korkmaz

04)Berna _ Deniz Sipahi

05)Betül Aksoy

06)Serpil, Mert- Nur Utku

07)Natalie- Joe Kohen

08)Dilara Sürgü

09)Mehmet Ali- Münire Susam

10)Lucien- Gülbeniz Arkas

11) Dr  Rainer Lassig

12)Filiz Eczacıbaşı Sarper, Işınsu Kestelli, Ayşe Tatari

13)Aynur Tartan

14)Selçuk- Ceyla Borovalı

15)Aysel- Cenap Öztezel

16)Batuhan Alpaydın, Zeliha- Muharrem Toprak, Yasemin Toprak

17) Nilhan Antitoros, Işın Yılmaz

18)Hüseyin Aşkın

19)Güzin Bozduman, Şermin Uraz

20)Defne- Murat Başer

21)Ali Muzaffer Tunçağ

22)Esen Kaynak, Gözde Kaydırak

23)Bernard Arkas

24)Hande Ovacık

25)Sonnur - Cemali Kırmızıoğlu, Franc Chain

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin İzmir haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği İzmir haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Toprak'a 3'ncü nişan haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı