DÜZCE HABERLERİ

Toplumsal Ve Kurumsal Çatışmalar Tartışılıyor

IHA
18.09.2015 - 12:11Son Güncelleme : 18.09.2015 - 12:12

TOPLUMSAL VE KURUMSAL ÇATIŞMALAR BU KONGREDE TARTILACAK.

IHA

Gölyaka Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen “1. Ulusal Toplumsal ve Kurumsal Çatışmalar/Çözümler Kongresi” (TOKUÇÇ), 8-10 Ekim 2015 tarihleri arasında, Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.
Toplumsal ve kurumsal çatışmalara yol açan nedenlerin analizi, çatışmaların verimi arttırıcı yönde yönetilmesi ve çözüm önerilerinin tartışılmasına yönelik düzenlenecek Kongreye, iletişim, sosyoloji, siyaset, ekonomi, hukuk, eğitim, turizm, sanat, işletme ve sağlık alanındaki akademisyenler, araştırmacılar, medya çalışanları ile öğrencilerin katılması bekleniyor.
1. Ulusal Toplumsal ve Kurumsal Çatışmalar/Çözümler Kongresi’nde; kurumsal, toplumsal çatışmalar ve çözüm önerileriyle ilgili özgün, orijinal, araştırmaya dayalı, örneklemeli ve uygulamalı bildirilere, yeni araştırma metotlarıyla yapılan çalışmalara yer verilecek.
3 gün sürecek Kongrede Sağlık İletişimi, Siyasal İletişim, Sanat İletişimi, Eğitim İletişimi, Ekonomide İletişim, İnanç ve İletişim, İletişim Hukuku, Bilgi Teknolojileri başlıklarının yanı sıra Kent, Kentleşme, Çevre, Sosyal Sorumluluk, Etik, Yoksulluk, Yoksunluk, Eşitsizlik, Toplum ve Kurumsal Nefret Suçları, Medya ve Kadın, Tüketim ve Yeni Toplumsal Hareketler, Medya Araştırmaları konularındaki son gelişmeler, yeni araştırmalar, çeşitli kurumlarca yapılan çalışmalar, uygulamalarda ortaya çıkan sorunlar ve çözüm önerileri hakkında katılımcılar bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.
Kongre ile ilgili detaylı bilgilere http://www.tokucc.com/ internet adresinden ulaşılabilir.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Toplumsal Ve Kurumsal Çatışmalar Tartışılıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Eylül 2015 tarihinde saat 12 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Toplumsal Ve Kurumsal Çatışmalar Tartışılıyor haberi güncellenecektir.

  DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Eylül 2017, Cuma
  • İmsak
   04:54
  • Guneş
   06:35
  • Öğle
   12:59
  • İkindi
   16:25
  • Akşam
   19:02
  • Yatsı
   20:30
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı